Serwis

Większy spokój i wydajność dzięki pomocy technicznej

Koszenie trawnika, oczyszczanie ze ściętej trawy i gałązek, przycinanie żywopłotów lub okrzesywanie drzew, podlewanie, wykaszanie nieużytków, to ważne zadania, które należy wykonać, jeśli ogrody lub tereny zewnętrzne mają wyglądać zadbane i zachować zdrowie, mogą też mieć wartość po prostu jako miejsce przyjemnych rozrywek dla miłośników zieleni i aktywności na świeżym powietrzu.
 
Przyjemne, dzięki nie tylko wysokim standardom oferowanym przez wszystkie urządzenia Oleo-Mac pod względem wydajności, komfortu i bezpieczeństwa. Maszyna musi też być prawidłowo użyta i prawidłowo utrzymana, jeśli ma zachować oryginalną jakość, oraz stanowić wartość dodaną do pracy użytkownika by zapewnić oczekiwaną trwałość i długoterminową niezawodność. W związku z tym ważne jest staranne przestrzeganie kilku prostych wskazówek, które zapewnią Ci maksymalną satysfakcję z urządzenia.
 

  • Przy podejmowaniu decyzji o zakupie skontaktuj się autoryzowanym dystrybutorem Oleo-Mac: zostaniesz poinformowany o tym, która maszyna najlepiej spełnia Twoje potrzeby, zostaniesz również poinstruowany o prawidłowych i bezpiecznych procedurach związanych z obsługą urządzenia oraz jak się przygotować do pierwszego uruchomienia.
  • Każdej maszynie towarzyszy instrukcja obsługi urządzenia; zawarte w niej informacje są niezbędne do bezpiecznej i efektywnej obsługi urządzenia; przed przystąpieniem do pracy zapoznaj się z jej treścią.
  • Okresowo należy kontrolować stan urządzeń Oleo-Mac za pośrednictwem autoryzowanego dealera: zapewni to, że maszyna zawsze będzie w doskonałym stanie i będzie w pełni zgodna z oczekiwaniami.
  • Zawsze używaj oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, które są dostępne u autoryzowanych dealerów Oleo-Mac.
storelocator_icon_legend_online_centriassistenza
storelocator_icon_legend_offline_centriassistenza
Serwis
Rivenditore online, punto vendita e assistenza
Serwis
Dealer i Serwis