Tu znajdziesz wyjaśnienia dla wszystkich symboli używanych w odniesieniu do naszych maszyn.

Strona główna plus Szereg maszyn przeznaczonych dla użytkowników domowych, do sprzątania i sprzątania ogrodu, przycinania żywopłotów i drobnych pni lub pni oraz ogólnie do prac związanych z majsterkowaniem. Charakteryzuje się lekką i zwartą konstrukcją, co znacznie upraszcza zadanie operatora. Łatwy do uruchomienia, łatwy w użyciu i łatwy w utrzymaniu: to idealne narzędzia do szybkiego i sprawnego wykonywania zadań w domu.Twarda technika Solidne i niezawodne, są to maszyny przeznaczone do użycia ciężkiego i często w środowiskach wiejskich: kasowanie obszary zarośnięte i nieużytków, przycinanie i cięcie drewna na opał, nawadnianie upraw i zadań dezynsekcji. Zaprojektowany przy użyciu rozwiązań, które z pewnością zapewnią wysoką wydajność pracy i maksymalną trwałość w czasie.Sharp pro Bezsensowne codzienne narzędzia dla zapracowanych profesjonalistów, to maszyny, które wyróżniają się wytrzymałością swoich komponentów, wysoką wydajnością i niezrównaną długotrwałą wytrzymałością. Konkretne materiały użyte w konstrukcji gwarantuje niezachwianą jakość nawet przy rozwiązywaniu najbardziej dotkliwe i długotrwałe zadań, jak praca leśnego oraz rozliczania obszarów nieużytków i zarośli i runa leśnego.Oryginalne akcesoria i części zamienne Znak jakości identyfikujący oryginalne części i akcesoria Emak. Zaprojektowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości, te elementy gwarantują płynniejszą pracę maszyny i dłuższą żywotność.System bezpieczeństwa SRS Innowacyjny system szybkiego uwalniania, umożliwiający operatorowi natychmiastowe wycofanie się z maszyny, dla maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa.

 Dekompresor Zmniejsza współczynnik kompresji w cylindrze podczas rozruchu, umożliwia łatwe i łatwe uruchamianie.

 Gotowy system startowy System, który aktywuje i dezaktywuje automatyczne uruchamianie.

 

 Łatwe w obsłudze Umożliwia płynne uruchamianie bez odrzutu.

 

 Boczny napinacz łańcucha Urządzenie upraszczające napinanie łańcucha.

 

 

 Pluscut Wielofunkcyjny kosiarka: Usuwanie zbierania i rozdrabniania

(układ które rozbijają wycinki na drobne fragmenty, pozostawiając go na trawniku Wycinki rozkładowi i działają jako naturalne kompostu.).

 Vibcut System tłumienia wibracji, który izoluje silnik od uchwytów i korpusu maszyny, znacznie redukując wibracje przekazywane użytkownikowi podczas pracy, aby zapewnić maksymalny komfort i łatwą obsługę.

 Rev & amp; Go Opatentowany mechanizm szybkiego dopasowania do Multimate, który umożliwia operatorowi przełączanie się z jednego narzędzia na drugie w ciągu kilku sekund, bez użycia narzędzi.

 Nagraj w prawo Znak towarowy identyfikujący silniki Emak, które przyczyniają się do ochrony otaczającego środowiska i które są w pełni zgodne z obowiązującymi normami EURO 2.